Aktualności

Ikona BIPIkona rodoIkona Portal PracownikaIkona pocztyIkona Grupa JSWEdysk
Życzenia Barbórkowe

Życzenia zarządu oraz pracowników z okazji Barbórki

Oddajmy hołd Górnikom

Świętujmy Razem Święto Niepodległości

Kampania społeczna Bezpieczny Przejazd – „Szlaban na ryzyko!”

W ramach kampanii "Bezpieczny Przejazd" przyłączając się do apelu #ZostańWDomu dla bezpieczeństwa swojego i innych, dla urozmaicenia czasu spędzanego w domowym zaciszu, zachęcamy rodziców i dzieci do skorzystania z zamieszczonych materiałów.…

Koronawirus - Aktualne informacje i zalecenia Ministerstwa Zdrowia

Aktualne, oficjalne i wiarygodne informacje na temat koronowirusa SARS- Cov- 2 oraz informacje jak zapobiegać i postępować w przypadku zakażenia znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia:

Jastrzębska Spółka Kolejowa nagrodzona w IV edycji „Konkursu Kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym”

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w Auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej w trakcie Konferencji Kultury Bezpieczeństwa.

Kapituła spośród nadesłanych zgłoszeń wybrała te, które w największym stopniu spełniły kryteria…

Bezpieczny przejazd - "Szlaban na ryzyko!" pod hasłem „Posłuchaj głosu rozsądku”.

Szanowni Państwo,

Ruszyła nowa odsłona kampanii społecznej PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. Bezpieczny przejazd - "Szlaban na ryzyko!" pod hasłem „Posłuchaj głosu rozsądku”.

Kampania będzie promowana w mediach i przestrzeni publicznej, m.in.…

Kampania społeczna Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”.

Zapraszamy do zapoznania się z serią artykułów, które PKP PLK S.A. realizuje wraz z portalem wp.pl w ramach kampanii społecznej Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”.

Zmiana opłat za korzystanie z infrastruktury kolejowej

W Regulaminie przydzielania tras pociągów, korzystania z przydzielonych tras pociągów i korzystania z obiektów infrastruktury usługowej Jastrzębskiej Spółki Kolejowej Sp. z o.o. przez licencjonowanych przewoźników kolejowych na RJP 2018/2019…

Bezpieczny przejazd / "Żółta naklejka"

W ramach kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd…” w załączeniu animacje promujące bezpieczne zachowania na przejazdach kolejowo-drogowych oraz projekt „Żółta naklejka PLK”.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami !!!

Kolejna inicjatywa JSK i ZS nr 6 nagrodzona.

Projekt dotyczący systemu ewidencji przekaźników, realizowany wspólnie przez JSK i Zespół Szkół nr 6 w Jastrzębiu- Zdroju zdobył złoty medal w ramach Międzynarodowej Wystawy Własności Intelektualnej, Wynalazków i Innowacji IPITEx 2019, odbywającej…