Jubileusz

Ikona BIPIkona rodoIkona Portal PracownikaIkona pocztyIkona Grupa JSW25 lat JSK

Jubileusz Jastrzębskiej Spółki Kolejowej Sp. z o.o. to wydarzenie, które w szczególny sposób zapisze się na kartach historii naszej spółki. Przez 25 lat, byłym i obecnym pracownikom JSK udało się zbudować silny podmiot gospodarczy, który jest ważnym i istotnym elementem Grupy Kapitałowej JSW. Spoglądając w przeszłość możemy być dumni z osiągniętych sukcesów, które wykraczają poza statutowe wyzwania JSK.

W trakcie minionego ćwierćwiecza zdobyliśmy wielu wspaniałych przyjaciół, którzy uczynili nam zaszczyt przyjmując zaproszenie na jubileuszowe uroczystości. Wszystkie napisane i wypowiedziane tego dnia słowa gratulacji i życzeń, są dla nas ważne i inspirujące. Słowa podziękowania kierujemy w stronę naszych kontrahentów, współpracowników a szczególnie Sekretarza Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych, Pełnomocnika Rządu ds. Restrukturyzacji Spółek Energetycznych i Górnictwa Węglowego, Marka Wesołego oraz reprezentującego władze Jastrzębskiej Spółki Węglowej, Zastępcę Prezesa Zarządu ds. Pracy i Polityki Społecznej Artura Wojtków.

Jubileusz nie tylko skłania nas do refleksji nad historią, ale jest także filarem na którym będziemy budować naszą przyszłość.

Polecamy Państwa uwadze zamieszczone listy gratulacyjne, relację filmową oraz galerię zdjęć z jubileuszowych uroczystości oraz krótki rys historyczny Jastrzębskiej Spółki Kolejowej Sp. z o.o.