Aktualności

Ikona BIPIkona rodoIkona Portal PracownikaIkona pocztyIkona Grupa JSW25 lat JSK
Bezpieczny przejazd - "Szlaban na ryzyko!" pod hasłem „Posłuchaj głosu rozsądku”.

Szanowni Państwo,

Ruszyła nowa odsłona kampanii społecznej PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. Bezpieczny przejazd - "Szlaban na ryzyko!" pod hasłem „Posłuchaj głosu rozsądku”.

Kampania będzie promowana w mediach i przestrzeni publicznej, m.in.…

Kampania społeczna Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”.

Zapraszamy do zapoznania się z serią artykułów, które PKP PLK S.A. realizuje wraz z portalem wp.pl w ramach kampanii społecznej Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”.

Zmiana opłat za korzystanie z infrastruktury kolejowej

W Regulaminie przydzielania tras pociągów, korzystania z przydzielonych tras pociągów i korzystania z obiektów infrastruktury usługowej Jastrzębskiej Spółki Kolejowej Sp. z o.o. przez licencjonowanych przewoźników kolejowych na RJP 2018/2019…

Bezpieczny przejazd / "Żółta naklejka"

W ramach kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd…” w załączeniu animacje promujące bezpieczne zachowania na przejazdach kolejowo-drogowych oraz projekt „Żółta naklejka PLK”.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami !!!

Kolejna inicjatywa JSK i ZS nr 6 nagrodzona.

Projekt dotyczący systemu ewidencji przekaźników, realizowany wspólnie przez JSK i Zespół Szkół nr 6 w Jastrzębiu- Zdroju zdobył złoty medal w ramach Międzynarodowej Wystawy Własności Intelektualnej, Wynalazków i Innowacji IPITEx 2019, odbywającej…

Z pasją do kolei ........

Z okazji Mikołajek, w dniu 06.12.2018 roku nastawnię PG w Pawłowicach Górniczych odwiedził wyjątkowy gość – 10 letni Rafał. Uczeń IV klasy szkoły podstawowej wykazał się niezwykłym entuzjazmem oraz wiedzą na tematy kolejowe.

Manewry 14.06.2018 r.

W dniu 14 czerwca 2018 roku na obszarze stacji Jastrzębie odbyły się ćwiczenia zgrywające „Kryzys 2018” koordynowane przez Urząd Miasta Jastrzębie – Zdrój.

"Szlaban na ryzyko"

#SzlabanNaRyzyko #ŻółtaNaklejkaPLK

JSK podjęła współpracę ze szkołą w Jastrzębiu-Zdroju

16 marca, Jastrzębska Spółka Kolejowa, Zakład Przewozów i Spedycji „Spedkoks” oraz miasto Jastrzębie-Zdrój podpisali list intencyjny dotyczący współpracy w zakresie kształcenia uczniów w zawodach kolejowych.