Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o.
BIP | 
eDysk | 
Poczta | Dla Pracowników
 | 
Grupa

Media

Artykuł

2017-04-19

„NAKRĘĆ SIĘ NA BEZPIECZEŃSTWO!” - konkurs na spot reklamowy promujący założenia kampanii Bezpieczny przejazd - "Szlaban na ryzyko!"

W ramach trwającej edycji kampanii społecznej Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przygotowały konkurs na spot reklamowy promujący założenia kampanii Bezpieczny przejazd - "Szlaban na ryzyko!" pt. „Nakręć się na bezpieczeństwo”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół średnich. Jego celem jest przybliżenie młodzieży zagrożeń wynikających z braku ostrożności na przejazdach kolejowo-drogowych oraz terenach kolejowych i wzbudzenie zainteresowania zasadami właściwego zachowania w tych miejscach.

Zadaniem uczestników jest wykonanie samodzielnie lub w grupach krótkiego spotu reklamowego obrazującego koncepcję i założenia Kampanii „Bezpieczny przejazd…”, ściśle związanej z tematem bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych i/lub terenach kolejowych.

 

Materiały promocyjne oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej: www.bezpieczny-przejazd.pl/news/nakrec-sie-na-bezpieczenstwo-konkurs-na-spot-reklamowy-promujacy-zalozenia-kampanii-bezpieczny-przejazd-szlaban-na-ryzyko-1154/

Pliki:

png
[png 189 kB]
pdf
[pdf 200 kB]